montaż szyb samochodowych Warszawa
Wymiana szyb
Luty 14, 2017

Naprawa szyb

naprawa szyb samochodowych Warszawa

Drobne uszkodzenia szczególnie na przedniej szybie samochodu mogą zakłócać widok drogi i przeszkadzać w prowadzeniu pojazdu. Jeśli na Twojej szybie pojawił się odprysk od przypadkowego kamienia lub po kraksie drogowej pozostało na niej niewielkie pęknięcie – naprawa szyb samochodowych to usługa właśnie dla Ciebie.

Naprawa szyb samochodowych alternatywą dla wymiany

Nowoczesne technologie pozwalają na rozwiązywanie nawet bardzo skomplikowanych problemów, a wśród takich znajduje się również uszkodzenie szyby samochodowej. W przeszłości nawet niewielka skaza oznaczała konieczność wymiany całego elementu, zazwyczaj drogiego i często wymagającego sprowadzenia.  Dziś naprawa szyb samochodowych jest możliwa dzięki opracowanym technologiom i nowoczesnym środkom.

Nasz warsztat na terenie miasta Warszawa, a dokładniej Ząbki – specjalizuje się w szeroko rozumianych usługach dotyczących auto szyb, dlatego możemy polecić stosowane przez nas sprawdzone metody usuwania niewielkich uszkodzeń. Naprawa szyb samochodowych to doskonała alternatywa dla kosztownej wymiany.

Wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania

Credo naszego warsztatu jest wykonywanie usług jak najszybciej i jak najmniejszym kosztem. Kiedy na Twojej szybie pojawi się pękniecie lub odprysk, usuniemy go wykorzystując metodę nanoszenia specjalnej żywicy w wysokiej temperaturze. Dzięki temu materiał doskonale wypełni wszystkie ubytki i jednocześnie wzmocni osłabione miejsce.

Naprawa szyb samochodowych nowoczesnymi metodami znacznie przedłuża czas użytkowania pojazdu, jednocześnie minimalizując wydatki na jego eksploatację.