Powłoka hydrofobowa warszawa
Powłoka hydrofobowa
Luty 14, 2017
montaż szyb samochodowych Warszawa
Wymiana szyb
Luty 14, 2017

Polerowanie lamp

Polerowanie lamp warszawa

Światła w samochodzie są odpowiedzialne za oświetlanie drogi kierowcy podczas jazdy, ale też decydują o tym, jak jego samochód jest zauważany przez innych uczestników ruchu. Szczególnie w czasie deszczu, mgły lub w wieczornej szarówce zanieczyszczone lampy mogą zdecydowanie ograniczać tę widoczność. Polerowanie lamp to sposób na bezpieczeństwo.

Polerowanie lamp – szybko i profesjonalnie

Powierzchnia reflektorów samochodowych narażona jest na stałe działanie czynników środowiskowych takich, jak piasek, drobinki asfaltu czy inne znajdujące się w powietrzu zanieczyszczenia. Im szybciej jeździmy, tym większe szkody powodują one na powierzchni nawet bardzo wytrzymałych materiałów. Polerowanie lamp to metoda, dzięki której można znacznie przywrócić sprawność reflektora eliminując porysowaną powierzchnię.

Jeśli często i szybko jeździsz samochodem zapewnie nie zdajesz sobie sprawy, ze matowy, porysowany klosz może zatrzymać nawet 75% światła. Łatwo wyobrazisz sobie różnice porównując żarówki o mocy 100 i 25 W. Polerowanie lamp pozwoli Ci zaistnieć na drodze, a przy okazji poczujesz się o wiele bezpieczniej.

Polerowanie lamp alternatywą dla wymiany

Niesprawne lampy nie muszą być wymieniane za pokaźne pieniądze. Jeśli chcesz przywrócić sprawność reflektorom i zagwarantować odpowiedni poziom ich jasności, a nie dysponujesz środkami na nowe, polerowanie lamp jest dla Ciebie najlepsza alternatywa. Proces polega na usunięci cienkiej, zniszczonej warstwy z powierzchni lampy, wypolerowaniu jej powierzchni i ponownym utwardzeniu substancją chroniącą przed promieniami UV.