Polerowanie lamp warszawa
Polerowanie lamp
Luty 14, 2017
naprawa szyb samochodowych Warszawa
Naprawa szyb
Luty 14, 2017

Wymiana szyb

montaż szyb samochodowych Warszawa

Kolizja, wypadek drogowy lub inne wydarzenie mogą być powodem stłuczenia szyb samochodowych lub ich uszkodzenia. Nie każda szkoda może zostać naprawiona, dlatego konieczna jest wymiana na nowe elementy, wprost od producenta. Wymiana oznacza też montaż szyb samochodowych – z usługi tej możesz skorzystać w naszym warsztacie.

Kompleksowa wymiana i montaż szyb samochodowych

Nasz warsztat specjalizujący się w sprzedaży i naprawach auto szyb oferuje również usługi związane z ich kompleksową wymianą. Montaż szyb samochodowych obejmuje pełny zakres prac, włącznie z wymianą uszczelek, czyszczeniem i konserwowaniem wszystkich elementów.

Jeśli Twój samochód uczestniczył w kraksie, z dachu spadł pokaźny sopel lub jakiś wandal zabawił się kosztem Twojej szyby – oferujemy Ci profesjonalne wsparcie, dzięki któremu auto odzyska pełną sprawność. Wymieniamy szyby w większości modeli pojazdów jeżdżących po polskich drogach.

Warszawa to miasto, w którym również nas znajdziesz

Montaż szyb samochodowych to usługa, którą oferujemy każdemu właścicielowi pojazdu odwiedzającemu nasz warsztat. Jego lokalizacją są Ząbki, lecz zapraszamy również klientów z Warszawy. Wymiana szyby samochodowej nie jest jednak czasochłonna, dlatego jeśli jesteś przejazdem – zostaw samochód w naszym warsztacie, a wykonamy usługę w kilkadziesiąt minut.

Twój samochód ma już wiele lat i niektóre elementy od dawna wymagają wymiany? Zdecyduj się na nowe okna, a zagwarantujemy Ci profesjonalny montaż szyb samochodowych w minimalnie krótkim czasie i za rozsądną cenę.