Powłoka hydrofobowa warszawa
Powłoka hydrofobowa
14 lutego, 2017
montaż szyb samochodowych Warszawa
Wymiana szyb
14 lutego, 2017

Polerowanie lamp

Polerowanie lamp warszawa

Światła w samochodzie są odpowiedzialne za oświetlanie drogi kierowcy podczas jazdy, ale też decydują o tym, jak jego samochód jest zauważany przez innych uczestników ruchu. Szczególnie w czasie deszczu, mgły lub w wieczornej szarówce zanieczyszczone lampy mogą zdecydowanie ograniczać tę widoczność. Polerowanie lamp i reflektorów to sposób na bezpieczeństwo, a także poprawę estetyki pojazdu.

Polerowanie lamp – szybko i profesjonalnie

Powierzchnia reflektorów samochodowych narażona jest na stałe działanie czynników środowiskowych takich, jak piasek, drobinki asfaltu czy inne znajdujące się w powietrzu zanieczyszczenia. Im szybciej jeździmy, tym większe szkody powodują one na powierzchni nawet bardzo wytrzymałych materiałów. Polerowanie lamp to metoda, dzięki której można znacznie przywrócić sprawność reflektora eliminując porysowaną powierzchnię – na podobnej zasadzie działa polerowanie szyb samochodowych, dzięki któremu możemy usunąć z powierzchni szyby rysy i zarysowania.

Jeśli często i szybko jeździsz samochodem zapewnie nie zdajesz sobie sprawy, ze matowy, porysowany klosz może zatrzymać nawet 75% światła. Łatwo wyobrazisz sobie różnice porównując żarówki o mocy 100 i 25 W. Polerowanie lamp pozwoli Ci zaistnieć na drodze, a przy okazji poczujesz się o wiele bezpieczniej.

Polerowanie lamp alternatywą dla wymiany

Niesprawne lampy nie muszą być wymieniane za pokaźne pieniądze. Jeśli chcesz przywrócić sprawność reflektorom i zagwarantować odpowiedni poziom ich jasności, a nie dysponujesz środkami na nowe, polerowanie lamp jest dla Ciebie najlepsza alternatywa. Proces polega na usunięci cienkiej, zniszczonej warstwy z powierzchni lampy, wypolerowaniu jej powierzchni i ponownym utwardzeniu substancją chroniącą przed promieniami UV.

Polerowanie reflektorów Warszawa

Polerowanie reflektorów to usługa, którą kierujemy do właścicieli zarówno nowszych, jak i starszych pojazdów, którzy ze względu na warunki eksploatacji swoich samochodów borykają się z problemem zarysowanych i mało efektywnych reflektorów przednich. Do skorzystania z usługi polerowania reflektorów zachęcamy przede wszystkim kierowców z terenu miasta Warszawa oraz sąsiednich miejscowości. Nasz serwis jest doskonale skomunikowany z dowolnymi miejscami na terenie miejscowości Ząbki i Targówek.