naprawa szyb samochodowych Warszawa
Naprawa szyb
14 lutego, 2017

Polerowanie szyb

polerowanie szyb samochodowych warszawa

Codzienna eksploatacja samochodu przyczynia się do jego powolnej, acz zauważalnej degradacji. Szczególnie narażone na uszkodzenia i zarysowania są szyby samochodowe, na które oddziałuje piach, drobinki asfaltu, drobne kamyki oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne. Z czasem zarysowania na szybach utrudniają prowadzenie pojazdu, co znacząco wpływa na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Ich pojawienie się na szybie nie oznacza jednak konieczności wymiany szyb samochodowych. Dobry serwis szyb samochodowych szybko i skutecznie usunie zarysowania z szyb przywracając im pierwotną sprawność, a Tobie komfort jazdy. Służy temu usługa nazywana polerowaniem szyb samochodowych.

Polerowanie szyb samochodowych polega wymaga zastosowania odpowiednich preparatów. Coraz częściej takie preparaty „do użytku domowego” możemy nabyć w sklepach z kosmetykami samochodowymi, jednak wykonanie zabiegu polerowania najlepiej pozostawić profesjonalistom.

Polerowanie szyb samochodowych Warszawa

Do polerowania szyb samochodowych wykorzystujemy wyłącznie preparaty o sprawdzonej skuteczności. Są one o wiele bardziej efektywne od ogólnodostępnych rozwiązań, dzięki czemu możemy przywrócić pierwotną funkcjonalność nawet bardzo porysowanym szybom – wszystko zależy oczywiście od głębokości ubytków. Polerowanie usuwa przede wszystkim rysy i zarysowania powierzchniowe, dlatego nie nadaje się do usuwania głębokich rys. Te, o ile spełniają kryteria możemy uzupełnić preparatem stosowanym podczas naprawiania odprysków.

Siedzibą naszego serwisu są Ząbki. Do skorzystania z profesjonalnej usługi polerowania szyb zapraszamy kierowców z terenu Ząbków i okolicznych miejscowości, w tym z terenu Warszawy. Polerowanie zajmuje zaledwie kilkadziesiąt minut. Usługę możemy wykonać od ręki, przy czym w trosce o czas Naszych Klientów polecamy wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia się na dogodny termin usługi. Polerujemy szyby samochodowe we wszystkich typach pojazdów – do samochodów osobowych, po autobusy.